McLaren 720S si prošel tuningovou úpravou, jede až 350 km/h

S tuningovými firmami se dnes běžně setkáváme po celém světě, ovšem ne všechny dokáží vzít kus drahocenného kovu a přeměnit jej ve zlato. Společnost Novitec se o to přeci jen pokusila a výsledek rozhodně stojí za to.

Novitec McLaren 720S N-Largo je vozidlem, které je skvělé jak po té designové, tak po té technické stránce. Všechny detaily do sebe ideálně zapadly, a to hlavně díky vynalézavosti úzké skupinky lidí.

Klasický vůz nám nabral trochu větších rozměrů. Konkrétně vepředu se šířka protáhla o 60 mm, vzadu dokonce o 130. Podstatná je však výška, která šla o 35 mm dolů. Na skvělou aerodynamiku si tedy určitě stěžovat nemůžeme.

Společně s úpravami nabral nový směr také design, jehož křivky jsou poněkud ostřejší. Působivé jsou i dramatické výstupy vzduchu, u nichž nelze opomenout ani zcela nový výfukový systém, který vydává o něco hlasitější tóny.

Samotná podstata tuningu by se neobešla bez přidaného výkonu. Novitec jej zvednul o 85 koní, tudíž jich ve výsledku máme 795. K původním 770 Nm pak přibylo dalších 108, ve výsledku tedy 878.

Neméně působivé jsou parametry rychlosti. Auto je schopné zrychlit z klidu na dvě stě za pouhých 7,5 sekundy, přičemž maximální rychlost nám vyvrcholí při 346 km/h.

Co se cenovky týče, tu Novitec na svého drobečka nevylepil, nicméně do světa poputuje jenom 15 kousků. Kdo bude mít o vůz zájem, bude muset mít opravdu velkou kliku.

Speciály

Aktuality

Novinky

Představení