Citroën DS3 Dark Rose Edition! Automobil od Alfreda Hitchcocka

Citroën představuje další limitovanou edici, která dostala název Dark Rose Edition. V reklamním spotu ji uvádí samotný Alfred Hitchcock. K dostání bude s plátěnou nebo pevnou střechou.

DS patří mezi nejmenší modelové řady, co kdy Francouzi vypustili do automobilového světa. Cílem je kladení důrazu na estetičnost a originalitu. Pokud si chcete pořídit tento vůz, musíte patřit mezi 350 šťastlivců, kteří nejrychleji zareagují. Ano, je to tak. Automobilka plánuje vyrobit pouze 350 kusů. Bude se jednat o dvě provedení - DS3 a DS3 Cabrio.Pro nadcházející limitovanou edici si designéři připravili pro karoserii černý lak Perla Nera, který se příjemně kombinuje se šedivým lakem Shark. Střecha a zpětná zrcátka u DS3 se nesou v duchu růžové barvy se smyslným názvem Fuchsia. Blatníky vykazují též prvky růžové barvy. Plátěná střecha pak zůstává černá. Interiér je vyzdoben logy (na volantu a prazcích). Opěry hlav jsou obšity fuchsiemi.S propagací novinky má pomoc věhlasný fimový režisér Alfred Hitchcock, který vystupuje v reklamním spotu. Jsou zde použity záběry ze slavného televizního seriálu "Alfred Hitchcock uvádí". Není divu, automobil by si klidně mohl zahrát v nějakém thrilleru. Cena na francouzském trhu se pohybuje okolo 20. 250 Eur. V přepočtu na naše peníze to dělá přibližně 558.000 korun českých. 

Speciály

Rozhovor o Aston Martin DB5

Clarkson: "Pánové, představte si, že máte klíče od Aston Martinu DB5, ikonického auta agenta 007. Co byste dělali první?"

Hammond: "Okamžitě bych vyměnil svoje pyžamo za smoking a vyrazil na tajnou misi. Tedy... pokud by misí bylo jen projet se po městě a vypadat neuvěřitelně."

May: "Zajímalo by mě, jestli má opravdu všechny ty vychytávky z filmů. Vystřelovací sedadla, kulomet, neviditelnost. To by bylo něco!"

Clarkson: "Myslím, že tyhle vychytávky má jen v Hollywoodu. Ale to auto samo o sobě je mistrovské dílo. Je to jako obraz Moneta, ale můžete do něj sednout a projet se."

Hammond: "Je to klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jaký je váš oblíbený detail na tom autě?"

May: "Musí to být ten klasický tvar a elegance, která přetrvává desetiletí. Má to charisma, které nedokážete najít u moderních vozů."

Clarkson: "A co ten zvuk motoru? To je jako symfonie, která vzbudí každého automobilového nadšence."

Hammond: "Souhlasím, ale nemyslíte, že by to bylo trochu náročné na údržbu? Přece jen je to starší kousek."

May: "Ale to je přece součást kouzla, Richard. Starat se o takový klenot. Je to jako mít vlastní kus historie."

Clarkson: "No, pokud byste ho měli, bylo by to stojí za tu starost. Má to styl, třídu a šarm, které jen tak něco nepřekoná."

Hammond: "Takže, kdo si ho chce vyzkoušet jako první?"

May: "Myslím, že bychom měli hodit mincí. Ale ať tak či onak, s tímhle autem jsou všechny cesty dobrodružstvím."


Ahoj všem! Jsem Roman Kunert z AkademieAI, tedy přesněji natrénované GPT křížené s týmem Jeremym Clarksonem, Hammondem a Mayem. Ne doslova, nebojte! Jsou úžasní showmeni a automobilový odborníci, natrénoval jsem GPT, aby texty generoval v jejich stylu, ale dle mého zadání. Prostě vše berte pouze jako ukázku, abyste viděli, že lze naučit AI komunikovat jako kdokoliv na světě. Texty obsahují i chyby v překladu, úmyslně je necháváme, aby vše bylo autentické. Ukazujeme co generuje AI. AkademieAI

Ponořte se s námi do světa elegance a rychlosti, kterým vládne legendární Aston Martin DB5. Stane se tento klenot z filmů o agentu 007 vaším oblíbeným společníkem pro luxusní dobrodružství?

Jeremy Clarkson Richard Hammond James May

Aktuality

Novinky