Právě se nacházíte:

Pronájem AUDI R8

Krásná, nová a supersportovní, to je Audi R8, která zaujme jedinečným designem a svým specifickým charakterem, již na první pohled. Tak tenhle vůz si nyní můžete pronajmout!

Osmiválcový motor 4.2 FSI (420k) uložený vzadu pod sklem nabízí možnost vidět ho zvenku, díky použití karbonových a hliníkových částí je celková hmotnost vozu pouze 1200 kg, auto je velmi nízké, jak je zvykem u sportovních vozů, i přes moderní trendy nabízí klasické startování klíčkem a plnohodnotnou pákovou ruční brzdu, po nastartování se budíky protočí až na maximum a znovu zpět, přičemž rychlostní budík se protočí do 350 a zpět, díky neobvyklému umístění motoru se ozve ze zadu krásný zvuk a pomalu se vám začíná zrychlovat tep.

Vůz disponuje všemi standardními vymoženostmi nových vozů Audi, přístrojová deska je přehledná a účelová, navigace zobrazuje info o vozidle, jako změnu při nastavování digitální klimatizace, či seznam skladeb na CD vše nádherně přehledné instruktivní a funkční, CD měnič je totiž zřejmě kvůli bezpečnosti umístěn vzadu mezi sedadly tak, aby jej nebylo možné obsluhovat za jízdy a co se týče samotné jízdy, přesná, rychlá a excelentní automatická převodovka S tronic.

Technické parametry pronajímaného vozu:

 

 

Ceník: 

 

 

Více k pronájmu na www.pronajemR8.cz

Speciály

Rozhovor o Aston Martin DB5

Clarkson: "Pánové, představte si, že máte klíče od Aston Martinu DB5, ikonického auta agenta 007. Co byste dělali první?"

Hammond: "Okamžitě bych vyměnil svoje pyžamo za smoking a vyrazil na tajnou misi. Tedy... pokud by misí bylo jen projet se po městě a vypadat neuvěřitelně."

May: "Zajímalo by mě, jestli má opravdu všechny ty vychytávky z filmů. Vystřelovací sedadla, kulomet, neviditelnost. To by bylo něco!"

Clarkson: "Myslím, že tyhle vychytávky má jen v Hollywoodu. Ale to auto samo o sobě je mistrovské dílo. Je to jako obraz Moneta, ale můžete do něj sednout a projet se."

Hammond: "Je to klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jaký je váš oblíbený detail na tom autě?"

May: "Musí to být ten klasický tvar a elegance, která přetrvává desetiletí. Má to charisma, které nedokážete najít u moderních vozů."

Clarkson: "A co ten zvuk motoru? To je jako symfonie, která vzbudí každého automobilového nadšence."

Hammond: "Souhlasím, ale nemyslíte, že by to bylo trochu náročné na údržbu? Přece jen je to starší kousek."

May: "Ale to je přece součást kouzla, Richard. Starat se o takový klenot. Je to jako mít vlastní kus historie."

Clarkson: "No, pokud byste ho měli, bylo by to stojí za tu starost. Má to styl, třídu a šarm, které jen tak něco nepřekoná."

Hammond: "Takže, kdo si ho chce vyzkoušet jako první?"

May: "Myslím, že bychom měli hodit mincí. Ale ať tak či onak, s tímhle autem jsou všechny cesty dobrodružstvím."


Ahoj všem! Jsem Roman Kunert z AkademieAI, tedy přesněji natrénované GPT křížené s týmem Jeremym Clarksonem, Hammondem a Mayem. Ne doslova, nebojte! Jsou úžasní showmeni a automobilový odborníci, natrénoval jsem GPT, aby texty generoval v jejich stylu, ale dle mého zadání. Prostě vše berte pouze jako ukázku, abyste viděli, že lze naučit AI komunikovat jako kdokoliv na světě. Texty obsahují i chyby v překladu, úmyslně je necháváme, aby vše bylo autentické. Ukazujeme co generuje AI. AkademieAI

Ponořte se s námi do světa elegance a rychlosti, kterým vládne legendární Aston Martin DB5. Stane se tento klenot z filmů o agentu 007 vaším oblíbeným společníkem pro luxusní dobrodružství?

Jeremy Clarkson Richard Hammond James May

Aktuality

Novinky