Právě se nacházíte:

Pronájem AUDI R8

Krásná, nová a supersportovní, to je Audi R8, která zaujme jedinečným designem a svým specifickým charakterem, již na první pohled. Tak tenhle vůz si nyní můžete pronajmout!

Osmiválcový motor 4.2 FSI (420k) uložený vzadu pod sklem nabízí možnost vidět ho zvenku, díky použití karbonových a hliníkových částí je celková hmotnost vozu pouze 1200 kg, auto je velmi nízké, jak je zvykem u sportovních vozů, i přes moderní trendy nabízí klasické startování klíčkem a plnohodnotnou pákovou ruční brzdu, po nastartování se budíky protočí až na maximum a znovu zpět, přičemž rychlostní budík se protočí do 350 a zpět, díky neobvyklému umístění motoru se ozve ze zadu krásný zvuk a pomalu se vám začíná zrychlovat tep.

Vůz disponuje všemi standardními vymoženostmi nových vozů Audi, přístrojová deska je přehledná a účelová, navigace zobrazuje info o vozidle, jako změnu při nastavování digitální klimatizace, či seznam skladeb na CD vše nádherně přehledné instruktivní a funkční, CD měnič je totiž zřejmě kvůli bezpečnosti umístěn vzadu mezi sedadly tak, aby jej nebylo možné obsluhovat za jízdy a co se týče samotné jízdy, přesná, rychlá a excelentní automatická převodovka S tronic.

Technické parametry pronajímaného vozu:

 

 

Ceník: 

 

 

Více k pronájmu na www.pronajemR8.cz

Speciály

Aktuality

Novinky

Představení