Právě se nacházíte:

Poradna

Popravdě tuto poradnu jsme zde původně neměli, ale lidé často potřebují pomoci a nemají se kam obrátit, tak když to víme, rádi odpovíme.

Na dotazy odpovídáme z redakce, ale pokud jsou věci co nevíme (asi každý kdo je z oboru ví o čem mluvím - nelze znát vše), radíme se s lidmi z oboru. V tomto případě odpovědi trvají déle.

Prosím, posílejte mi dotazy, které budu schopen odpovědět, protože co mi chodí denně, jako např:

" jak mám rozebrat ACER TRAVELMATE T233, ... jaké šroubky použít a kam, ... " toto není otázka na nás, ale na servis. Takže rady ano, velmi rád pomohu, ale pokud to bude podobný dotaz, nezlobte se, neodpovím. Denně mi chodí desítky mailů, takže odpovídám opravdu jen na "k tématu".

Napojili jsme poradnu na helpdesk of společnosti BELLMAN (www.taskpool.cz) a zde pokud odpovím a pár dní se zpět neozvete, dotaz dokončuji. Máme denně velice mnoho dotazů, neshromažďujeme žádné.

Poslední věc co máme na srdci: Opravdu nepište dlouhé popisy problémů, podrobné výpisy z chybových hlášek windows atd. Tento server je soukromý, nikdo z Vás nám neplatí a odpovídáme čistě abychom Vám pomohli, na své náklady. Proto odpovídáme jen těm dotazům, které mají hlavu a patu, jsou přehledné a jsou určeny nám, ne servisu.

Speciály

Rozhovor o Aston Martin DB5

Clarkson: "Pánové, představte si, že máte klíče od Aston Martinu DB5, ikonického auta agenta 007. Co byste dělali první?"

Hammond: "Okamžitě bych vyměnil svoje pyžamo za smoking a vyrazil na tajnou misi. Tedy... pokud by misí bylo jen projet se po městě a vypadat neuvěřitelně."

May: "Zajímalo by mě, jestli má opravdu všechny ty vychytávky z filmů. Vystřelovací sedadla, kulomet, neviditelnost. To by bylo něco!"

Clarkson: "Myslím, že tyhle vychytávky má jen v Hollywoodu. Ale to auto samo o sobě je mistrovské dílo. Je to jako obraz Moneta, ale můžete do něj sednout a projet se."

Hammond: "Je to klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jaký je váš oblíbený detail na tom autě?"

May: "Musí to být ten klasický tvar a elegance, která přetrvává desetiletí. Má to charisma, které nedokážete najít u moderních vozů."

Clarkson: "A co ten zvuk motoru? To je jako symfonie, která vzbudí každého automobilového nadšence."

Hammond: "Souhlasím, ale nemyslíte, že by to bylo trochu náročné na údržbu? Přece jen je to starší kousek."

May: "Ale to je přece součást kouzla, Richard. Starat se o takový klenot. Je to jako mít vlastní kus historie."

Clarkson: "No, pokud byste ho měli, bylo by to stojí za tu starost. Má to styl, třídu a šarm, které jen tak něco nepřekoná."

Hammond: "Takže, kdo si ho chce vyzkoušet jako první?"

May: "Myslím, že bychom měli hodit mincí. Ale ať tak či onak, s tímhle autem jsou všechny cesty dobrodružstvím."


Ahoj všem! Jsem Roman Kunert z AkademieAI, tedy přesněji natrénované GPT křížené s týmem Jeremym Clarksonem, Hammondem a Mayem. Ne doslova, nebojte! Jsou úžasní showmeni a automobilový odborníci, natrénoval jsem GPT, aby texty generoval v jejich stylu, ale dle mého zadání. Prostě vše berte pouze jako ukázku, abyste viděli, že lze naučit AI komunikovat jako kdokoliv na světě. Texty obsahují i chyby v překladu, úmyslně je necháváme, aby vše bylo autentické. Ukazujeme co generuje AI. AkademieAI

Ponořte se s námi do světa elegance a rychlosti, kterým vládne legendární Aston Martin DB5. Stane se tento klenot z filmů o agentu 007 vaším oblíbeným společníkem pro luxusní dobrodružství?

Jeremy Clarkson Richard Hammond James May

Aktuality

Novinky