Právě se nacházíte:

Inzerce

Proč inzerovat u nás?
Hledáte opravdu zaručený a osvědčený způsob prodeje PC komponent, notebooků a služeb s tím spojených? Vaší společnosti nabízíme jedinečný systém prodeje prostřednictvím našeho webu www.svetnotebooku.cz, který každý den přináší spoustu zajímavých článků a novinek z tohoto oboru.

Je to tak pro Vás ideální místo, kde můžete oslovit spoustu nových zákazníků. Co proto musíte udělat? Vyberte si jednu ze čtyř typů registrace Prodejce viz zde: http://www.svetnotebooku.cz/prodejci.php?s=prod_reg a zvolte si cenu, kterou jste ochotni platit za nové zákazníky.


Co Vám inzerce přinese?
Každý Váš potenciální zákazník má možnost hledat produkt, který ho zajímá dle výrobce, značky a regionů. A tak si lehce najde i Vás, protože náš systém mu vždy doporučí ty prodejce, kteří mu budou svojí prodejnou nejblíže!

Součástí profilu, který Vám bude po registraci vytvořen je dle typu zvoleného tarifu: logo společnosti, sídlo / adresa, region, kontakt, odkaz na www, provozní doba, url ceníku, sortiment, který ve své prodejně nabízíte. Všechny tyto údaje si nastavíte při registraci / vytvoříte si tak svůj účet a přes velice přívětivé a propracované administrační rozhraní si všechny údaje můžete kdykoliv dle svých potřeb upravovat.

Aby toho nebylo málo je zde i možnost si přes svůj účet, který si u nás
vytvoříte za nízký poplatek(nebo zdarma - záleží na typu registrace) vybrat článek, který
souvisí s Vaším produktem a náš systém vloží pod daný článek reklamní pozici s odkazem na Váš web (viz. například zde. Proto Vám mohu garantovat, že díky Vašim
vynaloženým prostředkům v našem jedinečném systému získáte nové
zákazníky, denně již od 2,46,- Kč.


Další možnost zviditelnění -> získání zákazníků
Další možností zviditelnění je služba "Porovnání cen" (samostatný projekt - nezávislí na sekci "Prodejci"). Toto je jedinečný projekt v ČR (nikdo jiný v ČR podobnou službu nenabízí) a zjednodušeně funguje následujícím způsobem: náš tým programátorů vytvoří indexovacího robota, který "projde" Váš E-shop, automaticky nalezne všechny Vámi nabízené notebooky a zobrazí je zde formou seznamu, dále zobrazí Vaší společnost (indexovací robot) jako prodejce daného notebooku. Unikátnost projektu spočívá především v tom, že daný indexovací robot synchronizuje každou hodinu ceny a skladovou dostupnost z Vašeho E-shopu s naším seznamem (viz. například zde). O nic jiného se již starat nemusíte, popis produktu a jeho parametry doplníme za Vás!

Pro zákazníky na našem webu to znamená, že pokud si vyberou nějaký model notebooku a kliknou na podrobnosti, systém jim nabídne srovnání cen a skladovou dostupnost od různých zaregistrovaných prodejců (může mezi nimi být i Vaše společnost). Pro danou společnost to má také tu výhodu, že může hbitě reagovat snížením/zvýšením ceny tak, aby přilákala nakupujícího k sobě.


Návštěvnost
Návštěvnost http://www.svetnotebooku.cz má vzrůstající tendenci. Ověřit si to můžete u nezávislého auditu zde. Je potřeba si také uvědomit, že náš server se zabývá problematikou notebooků, tudíž ho sledují jen čtenáři, kteří se z nějakého důvodu zajímají o notebooky!!


Výhody oproti tištěné inzerci!
Navíc je tento způsob inzerce efektivnější, pružnější a méně nákladný, než když si zadáte inzerát v tištěném periodiku, ve kterém si po hodině na Vás nikdo nevzpomene. U nás je cena nejdražší registrace na celý rok 29.990,- Kč s účelnými možnostmi jaké Vám žádné tištěné periodikum nikdy nemůže nabídnout. Tato částka představuje jen zlomek ceny, kterou by jste museli zaplatit za 12 inzerátů v tištěném magazínu tak, aby jste pokryli celý rok tímto typem inzerce, nehledě o nákladech na jeho tvorbu!

Jakékoliv Vaše dotazy či nejasnosti a případné potíže při registraci rádi zodpovíme na emailu reg@svetnotebooku.cz, lze mě také kontaktovat přes ICQ 320533372.

Speciály

Aktuality

Novinky

Představení