Právě se nacházíte:

Inzerce

Proč inzerovat u nás?
Hledáte opravdu zaručený a osvědčený způsob prodeje PC komponent, notebooků a služeb s tím spojených? Vaší společnosti nabízíme jedinečný systém prodeje prostřednictvím našeho webu www.svetnotebooku.cz, který každý den přináší spoustu zajímavých článků a novinek z tohoto oboru.

Je to tak pro Vás ideální místo, kde můžete oslovit spoustu nových zákazníků. Co proto musíte udělat? Vyberte si jednu ze čtyř typů registrace Prodejce viz zde: http://www.svetnotebooku.cz/prodejci.php?s=prod_reg a zvolte si cenu, kterou jste ochotni platit za nové zákazníky.


Co Vám inzerce přinese?
Každý Váš potenciální zákazník má možnost hledat produkt, který ho zajímá dle výrobce, značky a regionů. A tak si lehce najde i Vás, protože náš systém mu vždy doporučí ty prodejce, kteří mu budou svojí prodejnou nejblíže!

Součástí profilu, který Vám bude po registraci vytvořen je dle typu zvoleného tarifu: logo společnosti, sídlo / adresa, region, kontakt, odkaz na www, provozní doba, url ceníku, sortiment, který ve své prodejně nabízíte. Všechny tyto údaje si nastavíte při registraci / vytvoříte si tak svůj účet a přes velice přívětivé a propracované administrační rozhraní si všechny údaje můžete kdykoliv dle svých potřeb upravovat.

Aby toho nebylo málo je zde i možnost si přes svůj účet, který si u nás
vytvoříte za nízký poplatek(nebo zdarma - záleží na typu registrace) vybrat článek, který
souvisí s Vaším produktem a náš systém vloží pod daný článek reklamní pozici s odkazem na Váš web (viz. například zde. Proto Vám mohu garantovat, že díky Vašim
vynaloženým prostředkům v našem jedinečném systému získáte nové
zákazníky, denně již od 2,46,- Kč.


Další možnost zviditelnění -> získání zákazníků
Další možností zviditelnění je služba "Porovnání cen" (samostatný projekt - nezávislí na sekci "Prodejci"). Toto je jedinečný projekt v ČR (nikdo jiný v ČR podobnou službu nenabízí) a zjednodušeně funguje následujícím způsobem: náš tým programátorů vytvoří indexovacího robota, který "projde" Váš E-shop, automaticky nalezne všechny Vámi nabízené notebooky a zobrazí je zde formou seznamu, dále zobrazí Vaší společnost (indexovací robot) jako prodejce daného notebooku. Unikátnost projektu spočívá především v tom, že daný indexovací robot synchronizuje každou hodinu ceny a skladovou dostupnost z Vašeho E-shopu s naším seznamem (viz. například zde). O nic jiného se již starat nemusíte, popis produktu a jeho parametry doplníme za Vás!

Pro zákazníky na našem webu to znamená, že pokud si vyberou nějaký model notebooku a kliknou na podrobnosti, systém jim nabídne srovnání cen a skladovou dostupnost od různých zaregistrovaných prodejců (může mezi nimi být i Vaše společnost). Pro danou společnost to má také tu výhodu, že může hbitě reagovat snížením/zvýšením ceny tak, aby přilákala nakupujícího k sobě.


Návštěvnost
Návštěvnost http://www.svetnotebooku.cz má vzrůstající tendenci. Ověřit si to můžete u nezávislého auditu zde. Je potřeba si také uvědomit, že náš server se zabývá problematikou notebooků, tudíž ho sledují jen čtenáři, kteří se z nějakého důvodu zajímají o notebooky!!


Výhody oproti tištěné inzerci!
Navíc je tento způsob inzerce efektivnější, pružnější a méně nákladný, než když si zadáte inzerát v tištěném periodiku, ve kterém si po hodině na Vás nikdo nevzpomene. U nás je cena nejdražší registrace na celý rok 29.990,- Kč s účelnými možnostmi jaké Vám žádné tištěné periodikum nikdy nemůže nabídnout. Tato částka představuje jen zlomek ceny, kterou by jste museli zaplatit za 12 inzerátů v tištěném magazínu tak, aby jste pokryli celý rok tímto typem inzerce, nehledě o nákladech na jeho tvorbu!

Jakékoliv Vaše dotazy či nejasnosti a případné potíže při registraci rádi zodpovíme na emailu reg@svetnotebooku.cz, lze mě také kontaktovat přes ICQ 320533372.

Speciály

Rozhovor o Aston Martin DB5

Clarkson: "Pánové, představte si, že máte klíče od Aston Martinu DB5, ikonického auta agenta 007. Co byste dělali první?"

Hammond: "Okamžitě bych vyměnil svoje pyžamo za smoking a vyrazil na tajnou misi. Tedy... pokud by misí bylo jen projet se po městě a vypadat neuvěřitelně."

May: "Zajímalo by mě, jestli má opravdu všechny ty vychytávky z filmů. Vystřelovací sedadla, kulomet, neviditelnost. To by bylo něco!"

Clarkson: "Myslím, že tyhle vychytávky má jen v Hollywoodu. Ale to auto samo o sobě je mistrovské dílo. Je to jako obraz Moneta, ale můžete do něj sednout a projet se."

Hammond: "Je to klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jaký je váš oblíbený detail na tom autě?"

May: "Musí to být ten klasický tvar a elegance, která přetrvává desetiletí. Má to charisma, které nedokážete najít u moderních vozů."

Clarkson: "A co ten zvuk motoru? To je jako symfonie, která vzbudí každého automobilového nadšence."

Hammond: "Souhlasím, ale nemyslíte, že by to bylo trochu náročné na údržbu? Přece jen je to starší kousek."

May: "Ale to je přece součást kouzla, Richard. Starat se o takový klenot. Je to jako mít vlastní kus historie."

Clarkson: "No, pokud byste ho měli, bylo by to stojí za tu starost. Má to styl, třídu a šarm, které jen tak něco nepřekoná."

Hammond: "Takže, kdo si ho chce vyzkoušet jako první?"

May: "Myslím, že bychom měli hodit mincí. Ale ať tak či onak, s tímhle autem jsou všechny cesty dobrodružstvím."


Ahoj všem! Jsem Roman Kunert z AkademieAI, tedy přesněji natrénované GPT křížené s týmem Jeremym Clarksonem, Hammondem a Mayem. Ne doslova, nebojte! Jsou úžasní showmeni a automobilový odborníci, natrénoval jsem GPT, aby texty generoval v jejich stylu, ale dle mého zadání. Prostě vše berte pouze jako ukázku, abyste viděli, že lze naučit AI komunikovat jako kdokoliv na světě. Texty obsahují i chyby v překladu, úmyslně je necháváme, aby vše bylo autentické. Ukazujeme co generuje AI. AkademieAI

Ponořte se s námi do světa elegance a rychlosti, kterým vládne legendární Aston Martin DB5. Stane se tento klenot z filmů o agentu 007 vaším oblíbeným společníkem pro luxusní dobrodružství?

Jeremy Clarkson Richard Hammond James May

Aktuality

Novinky