V Česku už není problém půjčit si Rolls Royce

Půjčovna luxusních vozů Profirentcars u příležitosti zahájení sezóny představila jediný Rolls-Royce Wraith Mansory Bleurion v ČR  

 

Ještě více exkluzivity, ještě více individuality. To přináší nově svým zákazníkům přední půjčovna luxusních vozů Profirentcars, která na konci dubna za účasti moderátorského dua Františka Fialy a Inny Puhajkové oficiálně zahájila letošní sezónu neformálním setkáním s partnery a zástupci médií. Hlavním hřebem pozdního odpoledne se stalo představení exkluzivní novinky - vozu Rolls-Royce Wraith Mansory Bleurion. S odhalením vozu pomohla česká modelka Tereza Jelínková.

 

Představte si sám o sobě dokonalý vůz Rolls-Royce, kterému inženýři z Mansory přidali nejen extra dávku elegance a individuality, a to díky zcela nově navrženému aerodynamickému paketu, ale idíky extra dávce výkonu motoru z původních 632 koní (465 kW) na 740 koní (544 kW) při 5 000 ot. /min. Navíc díky maximálnímu krouticímu momentu okolo 1000 Nm v rozmezí 1 500 až 5 000 otáček zrychluje tento luxusní více než dvoutunový kolos na 100 km/h za pouhých 4,4 sekundy a dosahuje maximální rychlosti 300 km/h. Zážitek z řízení je doslova nepopsatelný. Chcete-li tak zapůsobit na schůzce, plánujete svatbu nebo si jen chcete například udělat radost a vyrazit na víkend autem snů, pak právě jedinečný Rolls Royce Wraith Mansory Bleurion je pro vás připraven v Profirentcars.

 

Vedle vozu Rolls-Royce jsou v Profirentcars připraveny desítky výhradně luxusních a sportovních vozů věhlasných světových značek, jako jsou Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche, Aston Martin, Bentley, Range Rover, Dodge, Mercedes-Benz, BMW, Nissan, Ford, Chevrolet a další.

 

Speciály

Aktuality

Novinky

Představení