V Česku už není problém půjčit si Rolls Royce

Půjčovna luxusních vozů Profirentcars u příležitosti zahájení sezóny představila jediný Rolls-Royce Wraith Mansory Bleurion v ČR  

 

Ještě více exkluzivity, ještě více individuality. To přináší nově svým zákazníkům přední půjčovna luxusních vozů Profirentcars, která na konci dubna za účasti moderátorského dua Františka Fialy a Inny Puhajkové oficiálně zahájila letošní sezónu neformálním setkáním s partnery a zástupci médií. Hlavním hřebem pozdního odpoledne se stalo představení exkluzivní novinky - vozu Rolls-Royce Wraith Mansory Bleurion. S odhalením vozu pomohla česká modelka Tereza Jelínková.

 

Představte si sám o sobě dokonalý vůz Rolls-Royce, kterému inženýři z Mansory přidali nejen extra dávku elegance a individuality, a to díky zcela nově navrženému aerodynamickému paketu, ale idíky extra dávce výkonu motoru z původních 632 koní (465 kW) na 740 koní (544 kW) při 5 000 ot. /min. Navíc díky maximálnímu krouticímu momentu okolo 1000 Nm v rozmezí 1 500 až 5 000 otáček zrychluje tento luxusní více než dvoutunový kolos na 100 km/h za pouhých 4,4 sekundy a dosahuje maximální rychlosti 300 km/h. Zážitek z řízení je doslova nepopsatelný. Chcete-li tak zapůsobit na schůzce, plánujete svatbu nebo si jen chcete například udělat radost a vyrazit na víkend autem snů, pak právě jedinečný Rolls Royce Wraith Mansory Bleurion je pro vás připraven v Profirentcars.

 

Vedle vozu Rolls-Royce jsou v Profirentcars připraveny desítky výhradně luxusních a sportovních vozů věhlasných světových značek, jako jsou Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche, Aston Martin, Bentley, Range Rover, Dodge, Mercedes-Benz, BMW, Nissan, Ford, Chevrolet a další.

 

Speciály

Rozhovor o Aston Martin DB5

Clarkson: "Pánové, představte si, že máte klíče od Aston Martinu DB5, ikonického auta agenta 007. Co byste dělali první?"

Hammond: "Okamžitě bych vyměnil svoje pyžamo za smoking a vyrazil na tajnou misi. Tedy... pokud by misí bylo jen projet se po městě a vypadat neuvěřitelně."

May: "Zajímalo by mě, jestli má opravdu všechny ty vychytávky z filmů. Vystřelovací sedadla, kulomet, neviditelnost. To by bylo něco!"

Clarkson: "Myslím, že tyhle vychytávky má jen v Hollywoodu. Ale to auto samo o sobě je mistrovské dílo. Je to jako obraz Moneta, ale můžete do něj sednout a projet se."

Hammond: "Je to klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jaký je váš oblíbený detail na tom autě?"

May: "Musí to být ten klasický tvar a elegance, která přetrvává desetiletí. Má to charisma, které nedokážete najít u moderních vozů."

Clarkson: "A co ten zvuk motoru? To je jako symfonie, která vzbudí každého automobilového nadšence."

Hammond: "Souhlasím, ale nemyslíte, že by to bylo trochu náročné na údržbu? Přece jen je to starší kousek."

May: "Ale to je přece součást kouzla, Richard. Starat se o takový klenot. Je to jako mít vlastní kus historie."

Clarkson: "No, pokud byste ho měli, bylo by to stojí za tu starost. Má to styl, třídu a šarm, které jen tak něco nepřekoná."

Hammond: "Takže, kdo si ho chce vyzkoušet jako první?"

May: "Myslím, že bychom měli hodit mincí. Ale ať tak či onak, s tímhle autem jsou všechny cesty dobrodružstvím."


Ahoj všem! Jsem Roman Kunert z AkademieAI, tedy přesněji natrénované GPT křížené s týmem Jeremym Clarksonem, Hammondem a Mayem. Ne doslova, nebojte! Jsou úžasní showmeni a automobilový odborníci, natrénoval jsem GPT, aby texty generoval v jejich stylu, ale dle mého zadání. Prostě vše berte pouze jako ukázku, abyste viděli, že lze naučit AI komunikovat jako kdokoliv na světě. Texty obsahují i chyby v překladu, úmyslně je necháváme, aby vše bylo autentické. Ukazujeme co generuje AI. AkademieAI

Ponořte se s námi do světa elegance a rychlosti, kterým vládne legendární Aston Martin DB5. Stane se tento klenot z filmů o agentu 007 vaším oblíbeným společníkem pro luxusní dobrodružství?

Jeremy Clarkson Richard Hammond James May

Aktuality

Novinky