Spousta místa a parádní jízdní vlastnosti, to je Blazer od Chevroletu

Pohoda, prostor, bezpečnost, přepychový design a mnoho dalšího. To jsou hlavní znaky vozu, který se nám sice již představil, avšak pouze jako koncept. Oficiální vydání máme čekat až na začátku nového roku.

Zdali i vy patříte mezi ty typy lidí, co hledají něco univerzálního a ve své podstatě také okouzlujícího, pak je Chevrolet Blazer jasnou volbou. Tento nadčasově dýchající vůz je považován za jedno z nejodvážněji vypadajících SUV ve svém oboru.  

Kromě působivého zevnějšku si na své přijdou především ti zákazníci, jež si potrpí na komfort a dostatek prostoru. To nám mimo jiné nasvědčují i předložené údaje, podle nichž po sklopení zadních sedadel dostaneme až 1818 litrů volného místa.

Vozidlo evokující jakýsi mix několika známých modelů je ve standardní verzi poháněno koly přední nápravy, přičemž na požádání nepřijdeme ani o lépe ovladatelný 4x4.

Modernost dorazila také pod kapotu, kde opět v té základní podobě najdeme čtyřválec o objemu 2,5 litru a 143 kW a 225 Nm maximálního točivého momentu.

Výjimkou jako všude jinde nebudou ani vrcholné varianty. Ty nám zde představují vidlicové šestiválce o objemu 3,6 litru s výkonem 227 kW a 365 Nm točivého momentu, který zvládne utáhnout i dvoutunový přívěs.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv možnost, v každém případě se budete muset smířit „pouze“ s devítistupňovou automatickou převodovkou.

Součástí výbavy by dle současných informací mělo být elektronické otevírání zavazadelníku, adaptivní tempomat, bezdrátové dobíjení chytrých telefonů, několik přípojek USB, vyhřívání sedadel, panoramatické střešní okno a další překvapení.

Speciály

Aktuality

Novinky

Představení