Volkswagen Amarok Power se zvukovou aparaturou

Volkswagen představuje Amarok Power, který skvěle poslouží jako mobilní ozvučení akcí pod celým nebem.

Velkorysá ložná plocha pick-upu s vnější délkou 5,25 metru nabízí dostatek prostoru pro kompletní výbavu, nezbytnou pro pořádání party, jako je například Setkání GTI na břehu jezera Wörthersee. DJ si veškerou výbavu flexibilně přiveze na místo akce a po jednoduchém zprovoznění zvukové aparatury s celkovým výkonem 5000 W roztančí každou party!

Sytě šedý metalický lak vyostřuje úžasné technické pojetí vnějšího designu. Lakované 22" kola s odstínem Gunmetal. Ozdobný prvky jsou černé a oranžové fólie na dveřích a bočních prazích.Mimořádnou pozornost věnovanou detailům dokládá také vzorek perforování potahů sedadel, v němž se opakuje voštinový motiv z masky chladiče. Do kůže pod integrovanou opěrkou hlavy je laserem vyrytá silueta Amaroku. „Amarok Power“ je díky rovněž upravenému subwooferu VOID ACOUSTICS Stasys Xair dokonale vyzbrojen pro perfektní reprodukci i těch nejnižších frekvencí. Do speciálních funkčních ozvučných těles byly integrovány monitory VOID ACOUSTICS mycro 6.

 

 

Nejvyšším nárokům vyhoví rovněž zvuková aparatura. Srdcem techniky pro práci DJ je mixážní pult Allen & Heath Xone:92. Roli vstupních zařízení plní přehrávače Pioneer CDJ900NXS. Ozvučení zajišťují dva reproduktory VOID ACOUSTICS Impulse 3t. Jejich speciální design byl navržen speciálně pro značku Volkswagen Užitkové vozy.

Reproduktory VOID ACOUSTICS jsou napájeny zesilovači MC2. Všechny jednotlivé součásti kompletního ozvučovacího systému byly koncipovány tak, aby ve složeném stavu dokonale vyplňovaly celou ložnou plochu modelu Amarok SingleCab (3,5 m2). Další party pod širým nebem může tedy začít a tento Amarok její účastníky pořádně roztančí!

Speciály

Aktuality

Novinky

Představení