Tuningový ráj: Jak probíhá úprava vozidel v České republice a kde najít odborníky na tuto oblast

V České republice roste zájem o tuning aut, což přináší nové příležitosti pro lokální firmy. V tomto článku představujeme několik předních českých tuningových firem, které nabízejí širokou škálu služeb v oblasti úprav vozidel. Tuning aut v posledních letech získává na popularitě i v České republice. Mnoho majitelů vozidel si dnes nechává své stroje upravit, aby zlepšili jejich výkon, design nebo jednoduše zvýraznili jejich jedinečnost.

Tuning aut v posledních letech získává na popularitě i v České republice. Mnoho majitelů vozidel si dnes nechává své stroje upravit, aby zlepšili jejich výkon, design nebo jednoduše zvýraznili jejich jedinečnost. V České republice se tak vytvořil trh s několika odbornými firmami, které se specializují na různé druhy tuningových úprav. V následujícím článku se zaměříme na některé z nich a ukážeme, co všechno nabízejí.

 

  1. Brabus (https://www.brabus.com/) Brabus je německá firma specializující se na úpravy vozů značky Mercedes-Benz. Nabízejí výkonové úpravy, aerodynamické prvky, luxusní interiéry a další.

  2. Mansory (https://www.mansory.com/) Mansory je švýcarská společnost, která se zaměřuje na úpravy luxusních a exotických vozů, jako jsou Bentley, Lamborghini, Ferrari nebo Rolls-Royce. Nabízejí individuální styling, výkonové úpravy a luxusní interiérové prvky.

  3. ABT Sportsline (https://www.abt-sportsline.com/) ABT Sportsline je německá firma specializující se na úpravy vozů značek Audi, VW, Seat a Škoda. Kromě běžných modelů se zaměřují také na vylepšení luxusních verzí těchto značek, jako jsou Audi A8 nebo VW Touareg.

  4. TechArt (https://www.techart.de/) TechArt je německá firma specializující se na úpravy vozů značky Porsche. Nabízejí výkonové úpravy, aerodynamické prvky, luxusní interiéry a další.

  5. Tyto firmy jsou známé svými úpravami luxusních vozů a mají širokou základnu fanoušků na internetu. Jejich práce je často prezentována v médiích a na automobilových výstavách

  6. Novitec (https://www.novitecgroup.com/) Novitec je německá firma, která se specializuje na úpravy vozů značek Ferrari, Lamborghini, Maserati a McLaren. Nabízejí výkonové úpravy, aerodynamické prvky a další doplňky.

  7. AC Schnitzer (https://www.ac-schnitzer.de/) AC Schnitzer je německá firma specializující se na úpravy vozů značky BMW a MINI. Nabízejí výkonové úpravy, aerodynamické prvky, luxusní interiéry a další.

  8. Hennessey Performance (https://www.hennesseyperformance.com/) Hennessey Performance je americká firma, která se zaměřuje na úpravy luxusních vozů, jako jsou Ford Mustang, Cadillac, Dodge, Chevrolet a další. Nabízejí výkonové úpravy, aerodynamické prvky a další.

  9. Overfinch (https://www.overfinch.com/) Overfinch je britská firma specializující se na úpravy vozů značky Land Rover a Range Rover. Nabízejí individuální styling, výkonové úpravy a luxusní interiérové prvky.

Speciály

Aktuality

Novinky

Představení