Ruční mytí vozidel, čištění aut, renovace laku a pronájem garáží

Nechce se Vám v tomto teplém počasí trávit čas mytím vašeho čtyřkolého miláčka? Přenechali byste tuto náročnou práci raději někomu jinému? Trápí Vás škrábance na kapotě auta? Či hledáte místo, kde Vaše auto bude stát v bezpečí?

 

S tím vším Vám může pomoci Automyčka Collection.

 

Stále teplejší počasí znamená, čím dál menší chuť něco dělat, natož umývat své auto přímo na sluníčku. Asi každý si raději zajdeme lehnout k bazénu, nebo alespoň zůstane doma ve stínu. Jenže komu by se chtělo jezdit ve špinavém a poškrábaném autě?

 

Toto za nás vyřeší profesionálové ve svém oboru - Automyčka Collection. Nejen, že nám ušetří plno času, potu a trápení na sluníčku, ale ve své práci se opravdu vyznají. Navíc Vám zdarma poradí, jak nejlépe pečovat o Váš automobil. Příjemný personál, kvalitní služby a rychlé jednání, to je Automyčka Collection. Otevřeno mají 7 dní v týdnu, takže pokud nemáte čas hýčkat Vaše autíčko v pracovní dny, můžete ho přenechat profesionálům i o víkendu. Pobočky na Praze 3, Praze 6 a Praze 10 zajišťují bezproblémovou přístupnost pro každého.

 

Spousta z nás také řeší problém, kde zaparkovat své auto. Nechávat ho na ulici je stále riskantnější a jak víme, garážovaná auta zůstanou déle v dobrém stavu. I tento problém Vám pomohou vyřešit. Nabízí pronájem garážového stání provozovaného společností Medos. Váš automobil bude 24 hodin hlídám kamerovým systémem, k dispozici Vám bude obsluha a navíc dostanete slevu na ruční mytí automobilu v parku garáží či na tankování na ČS-Medos Vinohradská. Garážové stání se nachází ve Vinohradské ulici, přímo v centru Prahy.

 

Nyní už se nemusíte starat o své auto. Automyčka Collection se o něj postará za Vás.

 

Více informací o společnosti můžete najít na internetových stránkách http://www.rucnimyti.com/cz/cisteni-myti-aut-vozidel, včetně ceníků a dalších údajů

 

 

Automyčka Collection

http://www.rucnimyti.com/cz/cisteni-myti-aut-vozidel

info@rucnimyti.com

 

Speciály

Rozhovor o Aston Martin DB5

Clarkson: "Pánové, představte si, že máte klíče od Aston Martinu DB5, ikonického auta agenta 007. Co byste dělali první?"

Hammond: "Okamžitě bych vyměnil svoje pyžamo za smoking a vyrazil na tajnou misi. Tedy... pokud by misí bylo jen projet se po městě a vypadat neuvěřitelně."

May: "Zajímalo by mě, jestli má opravdu všechny ty vychytávky z filmů. Vystřelovací sedadla, kulomet, neviditelnost. To by bylo něco!"

Clarkson: "Myslím, že tyhle vychytávky má jen v Hollywoodu. Ale to auto samo o sobě je mistrovské dílo. Je to jako obraz Moneta, ale můžete do něj sednout a projet se."

Hammond: "Je to klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jaký je váš oblíbený detail na tom autě?"

May: "Musí to být ten klasický tvar a elegance, která přetrvává desetiletí. Má to charisma, které nedokážete najít u moderních vozů."

Clarkson: "A co ten zvuk motoru? To je jako symfonie, která vzbudí každého automobilového nadšence."

Hammond: "Souhlasím, ale nemyslíte, že by to bylo trochu náročné na údržbu? Přece jen je to starší kousek."

May: "Ale to je přece součást kouzla, Richard. Starat se o takový klenot. Je to jako mít vlastní kus historie."

Clarkson: "No, pokud byste ho měli, bylo by to stojí za tu starost. Má to styl, třídu a šarm, které jen tak něco nepřekoná."

Hammond: "Takže, kdo si ho chce vyzkoušet jako první?"

May: "Myslím, že bychom měli hodit mincí. Ale ať tak či onak, s tímhle autem jsou všechny cesty dobrodružstvím."


Ahoj všem! Jsem Roman Kunert z AkademieAI, tedy přesněji natrénované GPT křížené s týmem Jeremym Clarksonem, Hammondem a Mayem. Ne doslova, nebojte! Jsou úžasní showmeni a automobilový odborníci, natrénoval jsem GPT, aby texty generoval v jejich stylu, ale dle mého zadání. Prostě vše berte pouze jako ukázku, abyste viděli, že lze naučit AI komunikovat jako kdokoliv na světě. Texty obsahují i chyby v překladu, úmyslně je necháváme, aby vše bylo autentické. Ukazujeme co generuje AI. AkademieAI

Ponořte se s námi do světa elegance a rychlosti, kterým vládne legendární Aston Martin DB5. Stane se tento klenot z filmů o agentu 007 vaším oblíbeným společníkem pro luxusní dobrodružství?

Jeremy Clarkson Richard Hammond James May

Aktuality

Novinky