Pozor! Únik fotek nových BMW M3 F80 a M4 F82

Smutek ze strany BMW, radost ze strany fanoušků! Tak by se dal popsat dnešní neplánovaný únik fotografií modelů M3 F80 a M4 F82. Uvedení nového sedanu a kupé bude postrádat roucho tajemství, ale to neznamená, že nás BMW nedokáže překvapit.

S BMW se táhne smůla. Poslední dobou se automobilce nepodařilo z novinek utajit prakticky nic. Po dnešním úniku fotografií to platí i pro čerstvé modely M3 F80 a M4 F82. Ty měly debutovat až zítra. Díky fotografiím se částečně můžeme zaměřit alespoň na vzhled. Technické parametry stále zůstavají v trezoru.
K výrazným změnám v porovnání s konceptem z Pebble Beach nedošlo. Když se zaměříme na kupé, je prakticky jen o trochu větší a méně výrazné v zadní odtrhové hraně. Víceméně se setkáváme se stejnými prvky - karbonová střecha, tvarovaná zpětná zrcátka.


Ranní projíždka

K nejvýraznější obměně došlo u zadního difuzoru obou modelů. Setkáme se s novými lakovanými elementy v barvě karoserie. Koncepční M4 Coupe mělo na tomto prostoru uhlíková vlákna s křídélky, které měly za úkol usměrňovat proudění vzduchu. U M3 očekáváme šestiválec o výkonu 316 kW a točivém momentu 500 N.m. Manuální šestistupňová převodovka je samozřejmostí.


BMW zezadu válí

Jak jsme již zmiňovali, na technické parametry si budeme muset počkat na zítřejší den. Dynamika a přesná hmotnost? Necháme se překvapit. V případě kupé se však dá očekávat hmotnost pod 1500 kilogramů. Teď si budeme muset vystačit s fotografiemi a těšit se na zítřek.


Tady můžete taky sedět

Zdroj: Club Lexus

Speciály

Aktuality

Novinky

Představení