Mytí interiéru a exteriéru vozidla, regenerace laku

Nebaví Vás náročné ruční mytí auta v těchto horkých dnech či úklid jeho interiéru? Nebo Vás trápí nehezké škrábance na kapotě Vašeho čtyřkolého miláčka?

Všechny tyto problémy za Vás vyřeší společnost LD Solutions, která nabízí nejen mytí vozu, čištění interiéru a exteriéru vozidla, ale i regeneraci laku.

 

Někteří z nás nemají čas, a co si budeme říkat ani chuť, v tomto počasí umývat svá auta. Natož leštit lak při 30°C. Asi každý si dovede představit příjemněji strávené odpoledne, například někde u bazénu či v hospůdce s přáteli. A právě pro nás tu jsou opravdoví profesionálové ve svém oboru – LD Solutions. Nejen, že nám ušetří plno času, potu a trápení na sluníčku, ale ve své práci se opravdu vyznají. Příjemný personál, kvalitní služby a rychlé jednání, to je LD Solutions. Navíc tato společnost zavedla v roce 2006 novinku v regeneraci laku, absolvovali jedno z prvních školení přímo od profesionálů ze švýcarské firmy MAXOLEN, která se již přes 40 let věnuje výrobě jedné z nejšpičkovější autokosmetiky v Evropě. LD Solutions je výhradní dovozce této autokosmetiky do České Republiky a na trhu péče o vozy se pohybuje již od roku 2003, takže se můžete spolehnout, že tito lidé vědí, co s vaším miláčkem dělat.

 

Nyní už nemusíte trávit odpoledne namáhavou prací, ale můžete se jít bavit a LD Solution udělá veškerou práci za Vás.

 

Více informací o společnosti můžete najít na internetových stránkách www.lds.cz, včetně ceníků a dalších údajů.

 

Firma LD Solutions

www.lds.cz

www.maxolen.cz

E-mail: lds@lds.cz

 

 

 

Speciály

Rozhovor o Aston Martin DB5

Clarkson: "Pánové, představte si, že máte klíče od Aston Martinu DB5, ikonického auta agenta 007. Co byste dělali první?"

Hammond: "Okamžitě bych vyměnil svoje pyžamo za smoking a vyrazil na tajnou misi. Tedy... pokud by misí bylo jen projet se po městě a vypadat neuvěřitelně."

May: "Zajímalo by mě, jestli má opravdu všechny ty vychytávky z filmů. Vystřelovací sedadla, kulomet, neviditelnost. To by bylo něco!"

Clarkson: "Myslím, že tyhle vychytávky má jen v Hollywoodu. Ale to auto samo o sobě je mistrovské dílo. Je to jako obraz Moneta, ale můžete do něj sednout a projet se."

Hammond: "Je to klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jaký je váš oblíbený detail na tom autě?"

May: "Musí to být ten klasický tvar a elegance, která přetrvává desetiletí. Má to charisma, které nedokážete najít u moderních vozů."

Clarkson: "A co ten zvuk motoru? To je jako symfonie, která vzbudí každého automobilového nadšence."

Hammond: "Souhlasím, ale nemyslíte, že by to bylo trochu náročné na údržbu? Přece jen je to starší kousek."

May: "Ale to je přece součást kouzla, Richard. Starat se o takový klenot. Je to jako mít vlastní kus historie."

Clarkson: "No, pokud byste ho měli, bylo by to stojí za tu starost. Má to styl, třídu a šarm, které jen tak něco nepřekoná."

Hammond: "Takže, kdo si ho chce vyzkoušet jako první?"

May: "Myslím, že bychom měli hodit mincí. Ale ať tak či onak, s tímhle autem jsou všechny cesty dobrodružstvím."


Ahoj všem! Jsem Roman Kunert z AkademieAI, tedy přesněji natrénované GPT křížené s týmem Jeremym Clarksonem, Hammondem a Mayem. Ne doslova, nebojte! Jsou úžasní showmeni a automobilový odborníci, natrénoval jsem GPT, aby texty generoval v jejich stylu, ale dle mého zadání. Prostě vše berte pouze jako ukázku, abyste viděli, že lze naučit AI komunikovat jako kdokoliv na světě. Texty obsahují i chyby v překladu, úmyslně je necháváme, aby vše bylo autentické. Ukazujeme co generuje AI. AkademieAI

Ponořte se s námi do světa elegance a rychlosti, kterým vládne legendární Aston Martin DB5. Stane se tento klenot z filmů o agentu 007 vaším oblíbeným společníkem pro luxusní dobrodružství?

Jeremy Clarkson Richard Hammond James May

Aktuality

Novinky