Mercedes S cabrio je naprosto úžasné

Jakou hodnotu má svoboda? Tu nejvyšší, jak dokazuje nový kabriolet třídy S. Mercedes, který přináší kultivovanou jízdu na nejvyšší úrovni. Tak stylový a luxusní, že se dokořán otevře nejen jeho skládací střecha, ale i oči a srdce pravých automobilových příznivců.

Vyhraďte si dostatek času, zapomeňte na vše ostatní a dopřejte si radost z jízdy v novém kabrioletu třídy S. Hlavním designovým prvkem interiéru je nádherně tvarovaná přístrojová deska s velkoplošnými dřevěnými nebo karbonovými ozdobnými prvky. 


Elegance a harmonie v jednom. Exteriér a interiér splývají v neodolatelný celek. Naši designeři to nazývají „principem smyslné čistoty“. Propůjčili tomuto velkému kabrioletu obdivuhodnou lehkost a dynamiku. Krásnější poklonu fascinaci jízdy s otevřenou střechou si nelze představit.

Vysoká kvalita ručního zpracování nového kabrioletu třídy S dotváří dokonalý dojem, který Vás oprostí od veškerého shonu a obohatí o fascinující zážitky. Interiér nového kabrioletu třídy S Vás okouzlí sportovně luxusním designem, ušlechtilými materiály a mimořádným vzhledem. Pečlivě sladěné kombinace barevných odstínů a materiálů spolu s velmi kvalitními ovládacími prvky z ušlechtilého kovu nebo v designu chromu podtrhují exkluzivitu vozidla. 

Picture zoom-in
Komfortní jízda pod širým nebem.
Jízda s otevřenou střechou nikdy nebyla tak stylová a elegantní. Nový kabriolet třídy S umožňuje pohodlnou jízdu s otevřenou střechou i při nízkých teplotách nebo v silném větru. Systém AIRCAP (příplatková výbava) na čelním okně a za zadními opěrkami hlavy znatelně snižuje víření vzduchu v interiéru vozidla.


Zejména v kombinaci se systémem vyhřívání v opěrkách hlavy AIRSCARF (za příplatek) si můžete užít jízdu s otevřenou střechou i za chladného počasí. Příplatková sada komfortního vyhřívání navíc umožňuje vyhřívání sedadel, loketních opěrek a volantu.

Plně automatická skládací plátěná střecha splňuje nejpřísnější požadavky na zvukový komfort uvnitř vozu a umožňuje otevírání a zavírání střechy až do rychlosti 50 km/h. Automatická klimatizace THERMOTRONIC s inteligentní regulací spolu s exkluzivní vůní „PACIFIC MOOD“ pro kabriolet třídy S jako součást příplatkové sady AIR-BALANCE zajišťuje optimální teplotu a kvalitu vzduchu.

 

Speciály

Aktuality

Novinky

Představení