Mercedes S cabrio je naprosto úžasné

Jakou hodnotu má svoboda? Tu nejvyšší, jak dokazuje nový kabriolet třídy S. Mercedes, který přináší kultivovanou jízdu na nejvyšší úrovni. Tak stylový a luxusní, že se dokořán otevře nejen jeho skládací střecha, ale i oči a srdce pravých automobilových příznivců.

Vyhraďte si dostatek času, zapomeňte na vše ostatní a dopřejte si radost z jízdy v novém kabrioletu třídy S. Hlavním designovým prvkem interiéru je nádherně tvarovaná přístrojová deska s velkoplošnými dřevěnými nebo karbonovými ozdobnými prvky. 


Elegance a harmonie v jednom. Exteriér a interiér splývají v neodolatelný celek. Naši designeři to nazývají „principem smyslné čistoty“. Propůjčili tomuto velkému kabrioletu obdivuhodnou lehkost a dynamiku. Krásnější poklonu fascinaci jízdy s otevřenou střechou si nelze představit.

Vysoká kvalita ručního zpracování nového kabrioletu třídy S dotváří dokonalý dojem, který Vás oprostí od veškerého shonu a obohatí o fascinující zážitky. Interiér nového kabrioletu třídy S Vás okouzlí sportovně luxusním designem, ušlechtilými materiály a mimořádným vzhledem. Pečlivě sladěné kombinace barevných odstínů a materiálů spolu s velmi kvalitními ovládacími prvky z ušlechtilého kovu nebo v designu chromu podtrhují exkluzivitu vozidla. 

Picture zoom-in
Komfortní jízda pod širým nebem.
Jízda s otevřenou střechou nikdy nebyla tak stylová a elegantní. Nový kabriolet třídy S umožňuje pohodlnou jízdu s otevřenou střechou i při nízkých teplotách nebo v silném větru. Systém AIRCAP (příplatková výbava) na čelním okně a za zadními opěrkami hlavy znatelně snižuje víření vzduchu v interiéru vozidla.


Zejména v kombinaci se systémem vyhřívání v opěrkách hlavy AIRSCARF (za příplatek) si můžete užít jízdu s otevřenou střechou i za chladného počasí. Příplatková sada komfortního vyhřívání navíc umožňuje vyhřívání sedadel, loketních opěrek a volantu.

Plně automatická skládací plátěná střecha splňuje nejpřísnější požadavky na zvukový komfort uvnitř vozu a umožňuje otevírání a zavírání střechy až do rychlosti 50 km/h. Automatická klimatizace THERMOTRONIC s inteligentní regulací spolu s exkluzivní vůní „PACIFIC MOOD“ pro kabriolet třídy S jako součást příplatkové sady AIR-BALANCE zajišťuje optimální teplotu a kvalitu vzduchu.

 

Speciály

Rozhovor o Aston Martin DB5

Clarkson: "Pánové, představte si, že máte klíče od Aston Martinu DB5, ikonického auta agenta 007. Co byste dělali první?"

Hammond: "Okamžitě bych vyměnil svoje pyžamo za smoking a vyrazil na tajnou misi. Tedy... pokud by misí bylo jen projet se po městě a vypadat neuvěřitelně."

May: "Zajímalo by mě, jestli má opravdu všechny ty vychytávky z filmů. Vystřelovací sedadla, kulomet, neviditelnost. To by bylo něco!"

Clarkson: "Myslím, že tyhle vychytávky má jen v Hollywoodu. Ale to auto samo o sobě je mistrovské dílo. Je to jako obraz Moneta, ale můžete do něj sednout a projet se."

Hammond: "Je to klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jaký je váš oblíbený detail na tom autě?"

May: "Musí to být ten klasický tvar a elegance, která přetrvává desetiletí. Má to charisma, které nedokážete najít u moderních vozů."

Clarkson: "A co ten zvuk motoru? To je jako symfonie, která vzbudí každého automobilového nadšence."

Hammond: "Souhlasím, ale nemyslíte, že by to bylo trochu náročné na údržbu? Přece jen je to starší kousek."

May: "Ale to je přece součást kouzla, Richard. Starat se o takový klenot. Je to jako mít vlastní kus historie."

Clarkson: "No, pokud byste ho měli, bylo by to stojí za tu starost. Má to styl, třídu a šarm, které jen tak něco nepřekoná."

Hammond: "Takže, kdo si ho chce vyzkoušet jako první?"

May: "Myslím, že bychom měli hodit mincí. Ale ať tak či onak, s tímhle autem jsou všechny cesty dobrodružstvím."


Ahoj všem! Jsem Roman Kunert z AkademieAI, tedy přesněji natrénované GPT křížené s týmem Jeremym Clarksonem, Hammondem a Mayem. Ne doslova, nebojte! Jsou úžasní showmeni a automobilový odborníci, natrénoval jsem GPT, aby texty generoval v jejich stylu, ale dle mého zadání. Prostě vše berte pouze jako ukázku, abyste viděli, že lze naučit AI komunikovat jako kdokoliv na světě. Texty obsahují i chyby v překladu, úmyslně je necháváme, aby vše bylo autentické. Ukazujeme co generuje AI. AkademieAI

Ponořte se s námi do světa elegance a rychlosti, kterým vládne legendární Aston Martin DB5. Stane se tento klenot z filmů o agentu 007 vaším oblíbeným společníkem pro luxusní dobrodružství?

Jeremy Clarkson Richard Hammond James May

Aktuality

Novinky