Mercedes S 2013 z Hamburku je automobil s naprosto novými technologiemi

Mercedes byl a je značkou luxusu a varianta S je zárukou.  Nová éra začíná uznalým pokývnutím portýra. Den sotva začal a mohutný chladič nové třídy S pomalu vyjíždí z garáže. S hvězdou na kapotě vzhůru do nového dne. Nyní se světlé stíny a sluneční paprsky prohánějí po laku prota- žené kapoty. Inovativní podvozek s devíti snímači Vás přenese přes magickou hranici z jízdy do poznávání.  

„Kancelář čeká“ – slib s příjemným podtónem. Neboť i pro práci je třída S oázou. Díky klimatu, které Vám připomíná pobřeží nebo zalesněné svahy hor. Škodlivé látky mají zákaz vstupu, ionizace oboh atí vzduch v interiéru luxusní limuzíny. Vdechujete volnost, ačkoli se právě nacházíte mezi mrakodrapy a dvěma důležitými schůzkami.  

Kdy je okamžik nejdokonalejším? A kdy vůz? Intenzivní světlo upozorňuje na dokonalé dekorativní prvky. Kontrastní materiály splývají v harmonický povrch. Exkluzivní design vyni- ká perfektní funkčností a láskou k detailu. Pohledy pronikají velkorysým prostorem a ruce ještě několik sekund spočívají na koženém čalounění sedadel. Než vystoupíte s přesvědčením: perfektní den je jednoduše otázkou správné volby vozu.

Standartní výbava:
 
Design   propracovaný do nejmenšího detailu i vynikající úroveň bezpečnosti a komfortu jsou typické pro třídu S. Ve standardní výbavě je dodáván AIRMATIC s plynulým nastavením tlumičů, asistent hlídající a stabilizující směr jízdy vozidla při silných bočních poryvech větru Crosswind Assist i adaptivní brzdový systém ADAPTIVE BRAKE. Sledování okolí pomocí radarových snímačů a nespočet airbagů zaručují bezpečnost cestujících. 
Navíc máte v třídě S privilegium vychutnat si jako první inovativní systém zobrazení sdruženého přístroje a COMAND Online. Barevné displeje s vysokým rozlišením a tech- nologií TFT jsou přehledné a připomínají kokpit letadla. Koneckonců, prostor a klid jsou v interiéru stejně tak samozřejmé jako ambientní osvětlení interiéru ozvučení využívající technologii Frontbass.  

Příplatkové výbavy:

Individualita patří k samozřejmostem třídy S. Luxusní sedan si můžete vybavit tak, jaký jej chcete mít: pro práci nebo pro odpočinek. Nebo obojí najednou. Především ale jako nositele technologií s moha systémy, které v tomto počtu ještě žádné vozidlo na silnici nemělo. MAGIC BODY CONTROL – podvozek, který díky ROAD SURFACE SCAN rozpozná např. nerovnosti vozovky a přizpůsobí se individuálně vlastnostem silnice. 
Nebo kamera 360°, která zaručuje při parkování a manévrování dokonalý přehled. Sada jízdních asistentů Plus s brzdovým asistentem BAS PLUS s funkcí Cross Traffic assist, DISTRONIC PLUS s funkcí Steer assist a také PRE SAFE® PLUS dotváří za příplatek inovativní vlajkovou loď. V interiéru si můžete téměř celou zadní část vybavit podle svého přání. Počínaje u četných variant sedadel přes techniku až po exkluzivní materiály

Speciály

Aktuality

Novinky

Představení