LEXUS v Mostě představil své portfolio inovovaných aut

Dovozce automobilů LEXUS a TOYOTA připravil 21. září 2019 na mosteckém polygonu pro firemení klientelu "EVEN DAY". Zde představil inovovanou nabídku aut značky LEXUS a TOYOTA a ukázal i novinku LEXUS RC.

V pátek 21. září 2019 na mostecké autodromu uspořádal dovozce automobilů LEXUS a TOYOTA pro firemní zákazníky "EVENE DAY", kde představil své porfólio prodávaných aut na českém trhu.

Pro pozvané firemní zákazníky připravil akci na zdejším polygomu.

V úvodním slově Jakub Květoň představil kompletní nabídku aut LEXUS a TOYOTA. Největším tahákem všech přítomných byl model LEXUS RC. 

Všichni zájemci si mohli vyzkoušet jízdu na stanovištích mosteckého polygonu. Připravena byla kyvná plocha pro simulaci smyku a naučení jeho zvládání. Velmi zajímavé bylo stanoviště, kde se trénuje brzdění. Nejenom, že si zájemci vyzkoušeli "panické" brzdění na suchém povrchu a zjistili stejně jako já, že je potřeba opravdu hodně silně šlápnout na brzdu. Ještě zajímavější bylo brzdění na mokrém a kluzkém povrchu. Asi nejvíce přítomné potrápilo brzdění na rozdílném povrchu, jedna strana suchá, druhá kluzká.

Bylo možné si vyzkoušet sjezd z mopce do levotočivé zatáčky s kluzkým povrchem.

Všechna přistavená auta si mohli zájemci vykoušet na jednotlivých stanovištích. Většina účastníků se shodovala, že to byl velmi vydařený den.

Podle vyjádření zástupců Toyoty a Lexusu bude v říjnu vydána nová verze Infotainmentu. Je už na čase, vždyť si tím současným odrazovala nemálo zájemců. Dobrá zpráva je, že pro některé vozy zakoupené letos, bude možné nový Infotainment nahrát. 

S Lexus managerem Jakubem Květoněm byla domluvena možnost spolupráce a tak se těšíme, že Vám v nejbližší době představíme nové zástupce vozů firmy Lexus a Toyota.

Speciály

Aktuality

Novinky

Představení