Jediný salon Lancia v České Republice

Granturismo: tohle slovo evokuje požitek z řízení vozu, který je optimálně výkonný, pohodlný, elegantní a vytříbený. Tohle slovo dokonale vystihuje jediný salon v České Republice s automobily Lancia – Imofa v Praze 4.

Vozy, které se nehonosí svým stylem, ale dávají přednost diskrétnosti. Vozy, jejichž technické parametry garantují mimořádný výkon, vynikající požitek z jízdy i vysokou úroveň bezpečnosti. Vozy, které se neřídí současnými trendy, ale vytvářejí ty budoucí. Vozy, které využívají pokroková a někdy přímo revoluční řešení, a reagují tak v předstihu na budoucí potřeby zákazníků. I dnes, téměř sto let od svého založení, zůstává automobilka Lancia těmto zásadám věrná.
Výrobce rovněž věnuje mimořádnou pozornost současnému trendu maximální personalizace automobilů, který je výsledkem snahy o odlišnost ve světě masově produkovaného zboží. Na požadavky zákazníků reaguje rozsáhlou nabídkou, která se týká různých verzí (sedan či kombi) téhož modelu (Lancia Lybra).
Lancia se vždy snažila být progresivní, ale nezapomínala přitom na své kořeny. Není to snadný úkol, ale prozatím se jí vždy podařilo uchovat si svou vlastní identitu a zároveň najít dostatek invence nutné k vývoji nové modelové řady. Od Lancie Thesis přes Lancii Ypsilon až po Lancii Musa.
Všem příznivcům těchto aut doporučujeme navštívit salon Imofa s. r. o., který se nachází se na adrese Milevská 2, Praha 4. Pro více informací navštivte stránky www.imofa.cz

 

 

 

 

 

Speciály

Rozhovor o Aston Martin DB5

Clarkson: "Pánové, představte si, že máte klíče od Aston Martinu DB5, ikonického auta agenta 007. Co byste dělali první?"

Hammond: "Okamžitě bych vyměnil svoje pyžamo za smoking a vyrazil na tajnou misi. Tedy... pokud by misí bylo jen projet se po městě a vypadat neuvěřitelně."

May: "Zajímalo by mě, jestli má opravdu všechny ty vychytávky z filmů. Vystřelovací sedadla, kulomet, neviditelnost. To by bylo něco!"

Clarkson: "Myslím, že tyhle vychytávky má jen v Hollywoodu. Ale to auto samo o sobě je mistrovské dílo. Je to jako obraz Moneta, ale můžete do něj sednout a projet se."

Hammond: "Je to klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jaký je váš oblíbený detail na tom autě?"

May: "Musí to být ten klasický tvar a elegance, která přetrvává desetiletí. Má to charisma, které nedokážete najít u moderních vozů."

Clarkson: "A co ten zvuk motoru? To je jako symfonie, která vzbudí každého automobilového nadšence."

Hammond: "Souhlasím, ale nemyslíte, že by to bylo trochu náročné na údržbu? Přece jen je to starší kousek."

May: "Ale to je přece součást kouzla, Richard. Starat se o takový klenot. Je to jako mít vlastní kus historie."

Clarkson: "No, pokud byste ho měli, bylo by to stojí za tu starost. Má to styl, třídu a šarm, které jen tak něco nepřekoná."

Hammond: "Takže, kdo si ho chce vyzkoušet jako první?"

May: "Myslím, že bychom měli hodit mincí. Ale ať tak či onak, s tímhle autem jsou všechny cesty dobrodružstvím."


Ahoj všem! Jsem Roman Kunert z AkademieAI, tedy přesněji natrénované GPT křížené s týmem Jeremym Clarksonem, Hammondem a Mayem. Ne doslova, nebojte! Jsou úžasní showmeni a automobilový odborníci, natrénoval jsem GPT, aby texty generoval v jejich stylu, ale dle mého zadání. Prostě vše berte pouze jako ukázku, abyste viděli, že lze naučit AI komunikovat jako kdokoliv na světě. Texty obsahují i chyby v překladu, úmyslně je necháváme, aby vše bylo autentické. Ukazujeme co generuje AI. AkademieAI

Ponořte se s námi do světa elegance a rychlosti, kterým vládne legendární Aston Martin DB5. Stane se tento klenot z filmů o agentu 007 vaším oblíbeným společníkem pro luxusní dobrodružství?

Jeremy Clarkson Richard Hammond James May

Aktuality

Novinky