Jediný salon Lancia v České Republice

Granturismo: tohle slovo evokuje požitek z řízení vozu, který je optimálně výkonný, pohodlný, elegantní a vytříbený. Tohle slovo dokonale vystihuje jediný salon v České Republice s automobily Lancia – Imofa v Praze 4.

Vozy, které se nehonosí svým stylem, ale dávají přednost diskrétnosti. Vozy, jejichž technické parametry garantují mimořádný výkon, vynikající požitek z jízdy i vysokou úroveň bezpečnosti. Vozy, které se neřídí současnými trendy, ale vytvářejí ty budoucí. Vozy, které využívají pokroková a někdy přímo revoluční řešení, a reagují tak v předstihu na budoucí potřeby zákazníků. I dnes, téměř sto let od svého založení, zůstává automobilka Lancia těmto zásadám věrná.
Výrobce rovněž věnuje mimořádnou pozornost současnému trendu maximální personalizace automobilů, který je výsledkem snahy o odlišnost ve světě masově produkovaného zboží. Na požadavky zákazníků reaguje rozsáhlou nabídkou, která se týká různých verzí (sedan či kombi) téhož modelu (Lancia Lybra).
Lancia se vždy snažila být progresivní, ale nezapomínala přitom na své kořeny. Není to snadný úkol, ale prozatím se jí vždy podařilo uchovat si svou vlastní identitu a zároveň najít dostatek invence nutné k vývoji nové modelové řady. Od Lancie Thesis přes Lancii Ypsilon až po Lancii Musa.
Všem příznivcům těchto aut doporučujeme navštívit salon Imofa s. r. o., který se nachází se na adrese Milevská 2, Praha 4. Pro více informací navštivte stránky www.imofa.cz

 

 

 

 

 

Speciály

Aktuality

Novinky

Představení