Je jednoduché splnit si své milionové sny

Máme je všichni – celoživotní přání, která jsou v reálném životě nesplnitelná a tak si je prožíváme jen v říši snů. O to větší je ale radost, když se nečekaně stanou skutečností! I Vy si můžete svůj sen splnit

Krásné a rychlé luxusní vozy patří na žebříčku nenaplněných představ hodně vysoko, a přesto je zážitek z řízení stovek ušlechtilých koní na dosah ruky! Lamborghini, Ferrari, Porsche a další… jména, která jako zaklínadla otvírají cestu do světa dokonalých tvarů a špičkových technologií. Jestli některé z nich navíc představuje favorita pro Vašeho partnera nebo partnerku, díky Super Jízdě jste splnění něčího snu o krok blíž.

 Tyto rychlé stroje jsou nyní k dispozici hned na dvou tratích v Praze a v Kroměříži. A jízdou s nimi si navíc mohou splnit sen i ti, kteří nemají řidičský průkaz nebo si na řízení silného vozu netroufnou - náš zkušený pilot připraví nezapomenutelný a současně bezpečný zážitek z jízdy i pro děti nebo seniory.

Výprava za Vaším přáním je se Super Jízdou na dosah ruky! Super Jízda totiž nabízí zážitkovou jízdu v luxusních sporťácích od jara do podzimu!

A díky přiloženému voucheru může být splnění snu o mnoho snazší, Super Jízda pro Vás připravila slevu 90%! Ta cenu zážitkové jízdy snížila až do řádu stokorun a využít pro ni můžete přiložený voucher. Tento kód stačí uplatnit přímo v e-shopu Super Jízdy: http://eshop.super-jizda.cz/.

Už to nemůže být jednodušší, tak neváhejte, využijte této neodolatelné nabídky a udělejte radost sobě nebo svým blízkým, protože nic nepotěší více, než dárek darovaný od srdce, a přesně to je cílem Super Jízdy.

Speciály

Rozhovor o Aston Martin DB5

Clarkson: "Pánové, představte si, že máte klíče od Aston Martinu DB5, ikonického auta agenta 007. Co byste dělali první?"

Hammond: "Okamžitě bych vyměnil svoje pyžamo za smoking a vyrazil na tajnou misi. Tedy... pokud by misí bylo jen projet se po městě a vypadat neuvěřitelně."

May: "Zajímalo by mě, jestli má opravdu všechny ty vychytávky z filmů. Vystřelovací sedadla, kulomet, neviditelnost. To by bylo něco!"

Clarkson: "Myslím, že tyhle vychytávky má jen v Hollywoodu. Ale to auto samo o sobě je mistrovské dílo. Je to jako obraz Moneta, ale můžete do něj sednout a projet se."

Hammond: "Je to klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jaký je váš oblíbený detail na tom autě?"

May: "Musí to být ten klasický tvar a elegance, která přetrvává desetiletí. Má to charisma, které nedokážete najít u moderních vozů."

Clarkson: "A co ten zvuk motoru? To je jako symfonie, která vzbudí každého automobilového nadšence."

Hammond: "Souhlasím, ale nemyslíte, že by to bylo trochu náročné na údržbu? Přece jen je to starší kousek."

May: "Ale to je přece součást kouzla, Richard. Starat se o takový klenot. Je to jako mít vlastní kus historie."

Clarkson: "No, pokud byste ho měli, bylo by to stojí za tu starost. Má to styl, třídu a šarm, které jen tak něco nepřekoná."

Hammond: "Takže, kdo si ho chce vyzkoušet jako první?"

May: "Myslím, že bychom měli hodit mincí. Ale ať tak či onak, s tímhle autem jsou všechny cesty dobrodružstvím."


Ahoj všem! Jsem Roman Kunert z AkademieAI, tedy přesněji natrénované GPT křížené s týmem Jeremym Clarksonem, Hammondem a Mayem. Ne doslova, nebojte! Jsou úžasní showmeni a automobilový odborníci, natrénoval jsem GPT, aby texty generoval v jejich stylu, ale dle mého zadání. Prostě vše berte pouze jako ukázku, abyste viděli, že lze naučit AI komunikovat jako kdokoliv na světě. Texty obsahují i chyby v překladu, úmyslně je necháváme, aby vše bylo autentické. Ukazujeme co generuje AI. AkademieAI

Ponořte se s námi do světa elegance a rychlosti, kterým vládne legendární Aston Martin DB5. Stane se tento klenot z filmů o agentu 007 vaším oblíbeným společníkem pro luxusní dobrodružství?

Jeremy Clarkson Richard Hammond James May

Aktuality

Novinky