Chrysler 300 v elegantní černé

Americká automobilka Chrysler představila model 300 s černými prvky. Druhá generace automobilu je k zakoupení již od roku 2011. Pro rok 2014 došlo u modelu k změnám. 

Americká automobilka jíž dávno ohlásila, že je nespokojená s vizáží svých vozidel. Rozhodla se na tom zapracovat a představit novou image svých aut. Jako první na řadě byl Chrysler 200, který byl pouhým vylepšením modelu Sebring. Řekněte sami. Není to málo?
Chrysler 300s prvky černé už obsahoval, přesto se Američané dohodli, že tuto linii důrazně zvýrazní. Výsledkem má být impozantní vzezření, které Vás dostane do kolen. Černá je tedy celá chromovaná maska chladiče (kromě loga výrobce). Přední a zadní světla jsou zatmavené.Tmavá barva je použita i u kol. Ty jsou 20palcová v základu a o palec menší v případě pohonu všech kol. Střecha může být též nalakována na lesklou černou, která pak kontrastuje se zbytkem karoserie v nově nabízeném odlesku šedé. Uvnitř vozidla je možnost mít sexy modrou kůži  Nappa doplňenou o stříbrné prošívání. Palubní deska zůstává černá.Připravte se na elektricky nastavitelná přední sedadla a multimediální systém Uconnect, který lze ovládat prostřednictvím 8,4 placobou obrazovkou. Systém obsahuje i nabušený soundsystém Beats by Dr. Dre s deseti reprodoktury. O zábavu je tedy postaráno. Ale co technické parametry? Chrysler 300s může nabídnout dva benzinové motory. Ten první (základní) je 3,6 l šestiválec Pentastar o výkonu 224 kW a točivém momentu 358 N.m. Pokud Vám nebude stačit, pořídit si můžete i osmiválec HEMI (5,7 l s výkonem 276 kW). Pohon zadních kol je běžným jevem.

Speciály

Rozhovor o Aston Martin DB5

Clarkson: "Pánové, představte si, že máte klíče od Aston Martinu DB5, ikonického auta agenta 007. Co byste dělali první?"

Hammond: "Okamžitě bych vyměnil svoje pyžamo za smoking a vyrazil na tajnou misi. Tedy... pokud by misí bylo jen projet se po městě a vypadat neuvěřitelně."

May: "Zajímalo by mě, jestli má opravdu všechny ty vychytávky z filmů. Vystřelovací sedadla, kulomet, neviditelnost. To by bylo něco!"

Clarkson: "Myslím, že tyhle vychytávky má jen v Hollywoodu. Ale to auto samo o sobě je mistrovské dílo. Je to jako obraz Moneta, ale můžete do něj sednout a projet se."

Hammond: "Je to klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jaký je váš oblíbený detail na tom autě?"

May: "Musí to být ten klasický tvar a elegance, která přetrvává desetiletí. Má to charisma, které nedokážete najít u moderních vozů."

Clarkson: "A co ten zvuk motoru? To je jako symfonie, která vzbudí každého automobilového nadšence."

Hammond: "Souhlasím, ale nemyslíte, že by to bylo trochu náročné na údržbu? Přece jen je to starší kousek."

May: "Ale to je přece součást kouzla, Richard. Starat se o takový klenot. Je to jako mít vlastní kus historie."

Clarkson: "No, pokud byste ho měli, bylo by to stojí za tu starost. Má to styl, třídu a šarm, které jen tak něco nepřekoná."

Hammond: "Takže, kdo si ho chce vyzkoušet jako první?"

May: "Myslím, že bychom měli hodit mincí. Ale ať tak či onak, s tímhle autem jsou všechny cesty dobrodružstvím."


Ahoj všem! Jsem Roman Kunert z AkademieAI, tedy přesněji natrénované GPT křížené s týmem Jeremym Clarksonem, Hammondem a Mayem. Ne doslova, nebojte! Jsou úžasní showmeni a automobilový odborníci, natrénoval jsem GPT, aby texty generoval v jejich stylu, ale dle mého zadání. Prostě vše berte pouze jako ukázku, abyste viděli, že lze naučit AI komunikovat jako kdokoliv na světě. Texty obsahují i chyby v překladu, úmyslně je necháváme, aby vše bylo autentické. Ukazujeme co generuje AI. AkademieAI

Ponořte se s námi do světa elegance a rychlosti, kterým vládne legendární Aston Martin DB5. Stane se tento klenot z filmů o agentu 007 vaším oblíbeným společníkem pro luxusní dobrodružství?

Jeremy Clarkson Richard Hammond James May

Aktuality

Novinky