Chrysler 300 v elegantní černé

Americká automobilka Chrysler představila model 300 s černými prvky. Druhá generace automobilu je k zakoupení již od roku 2011. Pro rok 2014 došlo u modelu k změnám. 

Americká automobilka jíž dávno ohlásila, že je nespokojená s vizáží svých vozidel. Rozhodla se na tom zapracovat a představit novou image svých aut. Jako první na řadě byl Chrysler 200, který byl pouhým vylepšením modelu Sebring. Řekněte sami. Není to málo?
Chrysler 300s prvky černé už obsahoval, přesto se Američané dohodli, že tuto linii důrazně zvýrazní. Výsledkem má být impozantní vzezření, které Vás dostane do kolen. Černá je tedy celá chromovaná maska chladiče (kromě loga výrobce). Přední a zadní světla jsou zatmavené.Tmavá barva je použita i u kol. Ty jsou 20palcová v základu a o palec menší v případě pohonu všech kol. Střecha může být též nalakována na lesklou černou, která pak kontrastuje se zbytkem karoserie v nově nabízeném odlesku šedé. Uvnitř vozidla je možnost mít sexy modrou kůži  Nappa doplňenou o stříbrné prošívání. Palubní deska zůstává černá.Připravte se na elektricky nastavitelná přední sedadla a multimediální systém Uconnect, který lze ovládat prostřednictvím 8,4 placobou obrazovkou. Systém obsahuje i nabušený soundsystém Beats by Dr. Dre s deseti reprodoktury. O zábavu je tedy postaráno. Ale co technické parametry? Chrysler 300s může nabídnout dva benzinové motory. Ten první (základní) je 3,6 l šestiválec Pentastar o výkonu 224 kW a točivém momentu 358 N.m. Pokud Vám nebude stačit, pořídit si můžete i osmiválec HEMI (5,7 l s výkonem 276 kW). Pohon zadních kol je běžným jevem.

Speciály

Aktuality

Novinky

Představení