Právě se nacházíte:

Autoservis Top Car

Hledáte kvalitní autoservis na Praze 4? Pak navštivte Autoservis Top Car, který Vám nabídne kompletní služby: opravy a servis vozidel, výměny autoskel, pneuservis, běžný servis, preventivní prohlídky vozidel, výměnu olejů, autopůjčovnu, odtahovou službu, individuální dovoz ojetých automobilů, náhradních dílů, příprava vozů na STK, montáže zabezpečovacích zařízení, kontroly vozů před zimní sezónou a před dovolenou, různé víkendové bezplatné akce, atp. Dále také kompletní vyřízení pojistných událostí. Při pojistné události hrazené z povinného ručení provádí opravy zdarma a po dobu opravy Vám zapůjčí náhradní vůz.

V autoservisu Top Car můžete mimo jiné využít také služeb pneuservisu. Jedná se o tyto služby: prodej a opravy pneumatik a disků, vyvažování kol na digitální vyvažovačce, seřizování geometrie kol, bezplatné uskladnění letních a zimních pneu, distribuce a prodej veškerých ocelových ráfků, dále alu ráfky značek: RONAL, AEZ, ENZO, BBS, uskladnění Vašich pneumatik ve skladě zdarma, ekologickou likvidaci starých pneumatik zdarma.

Do služeb autoservisu Top Car patří také odtahová služba, která funguje 24 hodin denně. Nově odtahová služba po Praze zdarma, při použití našeho autoservisu.
V rámci služeb zákazníkům nabízí zapůjčení náhradního vozu! Využití možnosti zapůjčení automobilu je vhodné v případě opravy vašeho „plechového miláčka“, při dopravní nehodě atd…

Autoservis Top Car nabízí také preventivní prohlídky.V jarních měsících nabízí prohlídku Vašeho vozidla a přípravu na dovolenou. Což zahrnuje služby jako je přezutí letních pneumatik, bezplatné uskladnění zimních pneu, kontrola geometrie - s tím je spojena kontrola čepů a uložení nápravy. V zimě pak kontrolu nemrznoucí směsi, kapaliny do ostřikovačů, kontrolu a výměnu oleje v motoru, převodovce, revizi brzdového systému, přezutí zimních pneumatik  a bezplatné uskladnění letních pneu.

Připravují pro Vás víkendové a bezplatné akce - např.: kontrolu tlumičů plus slevu 20% při objednávce, kontrolu geometrie se slevou 20% při výměně čepů či seřízení světel zdarma.

http://www.autotopcar.cz

 

Speciály

Rozhovor o Aston Martin DB5

Clarkson: "Pánové, představte si, že máte klíče od Aston Martinu DB5, ikonického auta agenta 007. Co byste dělali první?"

Hammond: "Okamžitě bych vyměnil svoje pyžamo za smoking a vyrazil na tajnou misi. Tedy... pokud by misí bylo jen projet se po městě a vypadat neuvěřitelně."

May: "Zajímalo by mě, jestli má opravdu všechny ty vychytávky z filmů. Vystřelovací sedadla, kulomet, neviditelnost. To by bylo něco!"

Clarkson: "Myslím, že tyhle vychytávky má jen v Hollywoodu. Ale to auto samo o sobě je mistrovské dílo. Je to jako obraz Moneta, ale můžete do něj sednout a projet se."

Hammond: "Je to klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jaký je váš oblíbený detail na tom autě?"

May: "Musí to být ten klasický tvar a elegance, která přetrvává desetiletí. Má to charisma, které nedokážete najít u moderních vozů."

Clarkson: "A co ten zvuk motoru? To je jako symfonie, která vzbudí každého automobilového nadšence."

Hammond: "Souhlasím, ale nemyslíte, že by to bylo trochu náročné na údržbu? Přece jen je to starší kousek."

May: "Ale to je přece součást kouzla, Richard. Starat se o takový klenot. Je to jako mít vlastní kus historie."

Clarkson: "No, pokud byste ho měli, bylo by to stojí za tu starost. Má to styl, třídu a šarm, které jen tak něco nepřekoná."

Hammond: "Takže, kdo si ho chce vyzkoušet jako první?"

May: "Myslím, že bychom měli hodit mincí. Ale ať tak či onak, s tímhle autem jsou všechny cesty dobrodružstvím."


Ahoj všem! Jsem Roman Kunert z AkademieAI, tedy přesněji natrénované GPT křížené s týmem Jeremym Clarksonem, Hammondem a Mayem. Ne doslova, nebojte! Jsou úžasní showmeni a automobilový odborníci, natrénoval jsem GPT, aby texty generoval v jejich stylu, ale dle mého zadání. Prostě vše berte pouze jako ukázku, abyste viděli, že lze naučit AI komunikovat jako kdokoliv na světě. Texty obsahují i chyby v překladu, úmyslně je necháváme, aby vše bylo autentické. Ukazujeme co generuje AI. AkademieAI

Ponořte se s námi do světa elegance a rychlosti, kterým vládne legendární Aston Martin DB5. Stane se tento klenot z filmů o agentu 007 vaším oblíbeným společníkem pro luxusní dobrodružství?

Jeremy Clarkson Richard Hammond James May

Aktuality

Novinky