Právě se nacházíte:

Autoservis Top Car

Hledáte kvalitní autoservis na Praze 4? Pak navštivte Autoservis Top Car, který Vám nabídne kompletní služby: opravy a servis vozidel, výměny autoskel, pneuservis, běžný servis, preventivní prohlídky vozidel, výměnu olejů, autopůjčovnu, odtahovou službu, individuální dovoz ojetých automobilů, náhradních dílů, příprava vozů na STK, montáže zabezpečovacích zařízení, kontroly vozů před zimní sezónou a před dovolenou, různé víkendové bezplatné akce, atp. Dále také kompletní vyřízení pojistných událostí. Při pojistné události hrazené z povinného ručení provádí opravy zdarma a po dobu opravy Vám zapůjčí náhradní vůz.

V autoservisu Top Car můžete mimo jiné využít také služeb pneuservisu. Jedná se o tyto služby: prodej a opravy pneumatik a disků, vyvažování kol na digitální vyvažovačce, seřizování geometrie kol, bezplatné uskladnění letních a zimních pneu, distribuce a prodej veškerých ocelových ráfků, dále alu ráfky značek: RONAL, AEZ, ENZO, BBS, uskladnění Vašich pneumatik ve skladě zdarma, ekologickou likvidaci starých pneumatik zdarma.

Do služeb autoservisu Top Car patří také odtahová služba, která funguje 24 hodin denně. Nově odtahová služba po Praze zdarma, při použití našeho autoservisu.
V rámci služeb zákazníkům nabízí zapůjčení náhradního vozu! Využití možnosti zapůjčení automobilu je vhodné v případě opravy vašeho „plechového miláčka“, při dopravní nehodě atd…

Autoservis Top Car nabízí také preventivní prohlídky.V jarních měsících nabízí prohlídku Vašeho vozidla a přípravu na dovolenou. Což zahrnuje služby jako je přezutí letních pneumatik, bezplatné uskladnění zimních pneu, kontrola geometrie - s tím je spojena kontrola čepů a uložení nápravy. V zimě pak kontrolu nemrznoucí směsi, kapaliny do ostřikovačů, kontrolu a výměnu oleje v motoru, převodovce, revizi brzdového systému, přezutí zimních pneumatik  a bezplatné uskladnění letních pneu.

Připravují pro Vás víkendové a bezplatné akce - např.: kontrolu tlumičů plus slevu 20% při objednávce, kontrolu geometrie se slevou 20% při výměně čepů či seřízení světel zdarma.

http://www.autotopcar.cz

 

Speciály

Aktuality

Novinky

Představení