Amerika bude oslavovat s vámi

Ford Mustang GT 500, Cadillac De Ville, Dodge Charger, Chevrolet Impala, Ford Crown Victoria…..to jsou jen některá jména amerických vozidel, která všichni známe z filmů americké produkce. Ale mít možnost projet se „pětilitrem" o výkonu 350 koní s markanty policie New York, pocítit zátah 450-ti koňového motoru Chevroletu Camaro nebo se podívat na svět z kabiny Pontiaku Catalina Convertible – to není film, ale skutečnost! A právě to nyní můžete zažít a vyzkoušet.

Pokud si chcete svojí firemní akci trochu okořenit nevšedním a netradičním zážitkem, potom si objednejte ameriku. Samozřejmě to není výsadou jen firemních akcí. Americkou káru můžete mít i na soukromé oslavě, party, svatbě, večírku, ale i  při natáčení reklamy, prezentaci výrobku atd. atd. A vybírat je skutečně z čeho. Můžete zvolit z vozů vyrobených do roku 1980 (např. Chevrolet Bel Air, Lincoln Mark V, Cadillac Eldorado atd.), od roku 1981 ( Dodge Mirada,  Chevrolet Caprice, Chevrolet Camaro Z28), z vozů užitkových (School  Bus, Ford Recovery, Chevrolet Step Van) nebo využít skutečné unikáty, jakým je třeba Horch 853 z roku 1938. 
Pobavte své kolegy, překvapte oslavence, okouzlete nevěstu, imponujte známým.
Veškeré informace a fotogalerii vozů najdete na www.party-casino.cz/americke-vozy
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speciály

Rozhovor o Aston Martin DB5

Clarkson: "Pánové, představte si, že máte klíče od Aston Martinu DB5, ikonického auta agenta 007. Co byste dělali první?"

Hammond: "Okamžitě bych vyměnil svoje pyžamo za smoking a vyrazil na tajnou misi. Tedy... pokud by misí bylo jen projet se po městě a vypadat neuvěřitelně."

May: "Zajímalo by mě, jestli má opravdu všechny ty vychytávky z filmů. Vystřelovací sedadla, kulomet, neviditelnost. To by bylo něco!"

Clarkson: "Myslím, že tyhle vychytávky má jen v Hollywoodu. Ale to auto samo o sobě je mistrovské dílo. Je to jako obraz Moneta, ale můžete do něj sednout a projet se."

Hammond: "Je to klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jaký je váš oblíbený detail na tom autě?"

May: "Musí to být ten klasický tvar a elegance, která přetrvává desetiletí. Má to charisma, které nedokážete najít u moderních vozů."

Clarkson: "A co ten zvuk motoru? To je jako symfonie, která vzbudí každého automobilového nadšence."

Hammond: "Souhlasím, ale nemyslíte, že by to bylo trochu náročné na údržbu? Přece jen je to starší kousek."

May: "Ale to je přece součást kouzla, Richard. Starat se o takový klenot. Je to jako mít vlastní kus historie."

Clarkson: "No, pokud byste ho měli, bylo by to stojí za tu starost. Má to styl, třídu a šarm, které jen tak něco nepřekoná."

Hammond: "Takže, kdo si ho chce vyzkoušet jako první?"

May: "Myslím, že bychom měli hodit mincí. Ale ať tak či onak, s tímhle autem jsou všechny cesty dobrodružstvím."


Ahoj všem! Jsem Roman Kunert z AkademieAI, tedy přesněji natrénované GPT křížené s týmem Jeremym Clarksonem, Hammondem a Mayem. Ne doslova, nebojte! Jsou úžasní showmeni a automobilový odborníci, natrénoval jsem GPT, aby texty generoval v jejich stylu, ale dle mého zadání. Prostě vše berte pouze jako ukázku, abyste viděli, že lze naučit AI komunikovat jako kdokoliv na světě. Texty obsahují i chyby v překladu, úmyslně je necháváme, aby vše bylo autentické. Ukazujeme co generuje AI. AkademieAI

Ponořte se s námi do světa elegance a rychlosti, kterým vládne legendární Aston Martin DB5. Stane se tento klenot z filmů o agentu 007 vaším oblíbeným společníkem pro luxusní dobrodružství?

Jeremy Clarkson Richard Hammond James May

Aktuality

Novinky